Hlavní navigace

Dobropis a DPH

  • (neregistrovaný) 198.36.86.---

    5. 2. 2010 10:19

    Firma nám vystavila v 2009 fakturu s 19% DPH, v lednu 2010 dobropis k této faktuře s DUZP 2010 a 20% DPH. Je to správně? Prosím podle jakého paragrafu. Moc díky za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 2. 2010 10:43

      alesek (neregistrovaný) 92.62.226.---

      Re: Dobropis a DPH
      pri dobropisu se pouzije sazba platna pri puvodnim duzp. tj. u vas 19%. zakon o dph §42 5)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).