Hlavní navigace

Den zdanitelného plnění u dobropisu

  • (neregistrovaný) 217.66.165.---

    5. 2. 2010 13:46

    Dobrý den, prosím o konzultaci, mám vystavený dobropis 31.12. 09, ale potvrzení o doručení až v roce 2010. Je tedy den zdanitelného plnění až v den potvrzení o doručení, že?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 2. 2010 13:47

      A.K. (neregistrovaný) 188.95.122.---

      Re: den zdanitelného plnění u dobropisu
      ano, až v den doručení, potvrdit a odeslat, aby věděl i ten kdo dobropis posílá

    • 6. 2. 2010 14:38

      annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

      Re: den zdanitelného plnění u dobropisu
      To nelze jednoznačně říci, když není uvedeno, z jakého důvodu byl dobropis vystaven. Záleží na tom, podle kterého písmena § 42 odst. 1, nebo odstavce 2 a 3 byl dobropis vystaven. Není to vždy dnem převzetí dobropisu. Podívejte se na § 42 odst. 4 ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).