Re: Roční zúčtování student?
sleva na poplatníka činí za rok u Vás 24840,- Kč, a za měsíce studia 335,- za každý měsíc. Pokud jste v 7,8/2009 nikde nepracoval tak ještě sleva na studenta 8x335,-=2680. Záleží ovšem na vašem příjmu. Každopádně být vámi zaměstnavateli potvrzení o studiu donesu, může vám to hodit pár pěkných peněz navíc.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Město omylem zvýšilo daň z nemovitostí u bytů, pokusilo se to hodit na berňák
Dva květnové svátky před námi. Během kterého nakoupíte a během kterého nikoli?
Jako vstup na ligu zdarma? Lidé cupují kulturu pro všechny a bojí se o kvalitu muzeí
Fond dal facku všem občanům ČR, ti totiž nakonec dotace pro Agrofert nejspíše zaplatí
Proč někomu přijdou od berňáku dvě složenky k dani z nemovitostí?
Jedno rozhodnutí vás může připravit o starobní důchod. Jak to zvrátit?
5. 2. 2010 16:51
Dobrý den, v srpnu jsem skončil studium a od září pracuju, podepsal jsem prohlášení a moc tomu nerozumím, když přinesu do práce potvrzení o studiu a udělají mi roční zúčtovaní daně tak tam uplatní celou roční slevu na poplatníka? To znamená, že asi dostanu celou daň zpět nebo mi v tom ročním zúčtování zohlední jen slevu za ty 4 měsíce. Díky moc