Hlavní navigace

Nerezident - 2009

  • (neregistrovaný) 79.98.153.---

    6. 2. 2010 16:14

    Dobrý den, může mi prosím někdo potvrdit, že si to myslím dobře ?
    Nerezident (Ukrajina) pracoval jako osvč na žl pro firmu, která mu z každé "mzdy"-měsíční faktury strhávala 10% podle §38e 1-3 a 6. V ročním zúčtování si MŮŽE UPLATNIT PŘEPLATEK a žádat o vrácení.
    No že jo, předem díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).