Hlavní navigace

Pronájem §9 a odvody,inkaso

  • (neregistrovaný) 89.176.141.---

    8. 2. 2010 15:18

    Dobrý den,pronajímám RD v os.vlastnictví.Ve smlouvě je uvedena částka za pronájem a za inkaso.První otázka:bude inkaso v příjmech,když je vždy ročnš zúčtované dle odběru,žádný zisk ani náklad z toho neplyne?
    Když mám ještě podnikání na ŽL bude se o příjmy za pronájem dle §9 zvyšovat základ pro odvod sociálního a zdr.pojištění? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).