Hlavní navigace

Nedoplatek SP - zaúčtování

  • (neregistrovaný) 90.176.138.---

    9. 2. 2010 11:50

    Dobrý den. Chtěla bych vás poprosit o radu. Jsme s.r.o. V roce 2009 jsme špatně spočítali odvod sociálního pijištění z mezd a teď při kontrole na OSSZ nám pojištění doměřili. Penále je nedaňový náklad, ale jak mám prosím zaúčtovat nedoplatek na SP? Je daňový, když je z roku 2009? Moc děkuji a přeji hezký den.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 2. 2010 13:08

      12 (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Nedoplatek SP - zaúčtování
      Zaúčtujte ještě do roku 2009 524/336. V roce 2009 bude náklad nedaňový v DPPO, uplatníte až po zaplacení v roce 2010. Mrkněte na §24/2/f,§23/3/b/3

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).