Hlavní navigace

Společenství vlastníků - příjem

  • (neregistrovaný) 94.112.103.---

    10. 2. 2010 13:36

    Společenství vlastníků - vyplacena poměrná část příjmu podle spoluvlastnického podílu. Typuji, že je to podíl na zisku a dát při daňovém přiznání do par. 8???
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 2. 2010 1:56

      Pavel Jirsa (neregistrovaný) 94.113.112.---

      Re: společenství vlastníků - příjem
      Je to § 9 ZDP.

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).