Hlavní navigace

Výše DPH?

  • (neregistrovaný) 94.142.236.---

    10. 2. 2010 21:44

    Prosím o radu jedná se o opravu vozu tuztemskému plátci v ČR, ale fakturované na DKV (NĚMECKO, bodobné jako u nás CCS).faktura byla vystavena s DPH 20%, ale byla nám vrácena, že má být vystavena bez DPH.Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 2. 2010 6:11

      annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

      Re: Výše DPH?
      Postupujete dle § 9 odst. 1 ZDPH = zdaní příjemce služby. Vy uvedete do SH s kódem "3" za 01/2010.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).