Hlavní navigace

Věcné břemeno

  • (neregistrovaný) 88.100.33.---

    11. 2. 2010 20:41

    Dobrý večer. Prosím všechny o radu:
    Koupil jsem dům s úplatným věcným břemenem. Od notářky jsem dostal dopis, kde mě upozorňuje na povinnost přiznat částku do daňového přiznání k dani z příjmu. Můžete mi poradit, kam tuto částku uvést? Jsem OSVČ a daňové přiznání podávám každý rok.
    Všem vám předem děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 2. 2010 8:52

      D.V. (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: Věcné břemeno
      Pokud máte dům v obchodním majetku, uvedla bych do příjmů dle § 7 na přílohu č.1, jinak bych tuto částku uvedla do ostatních příjmů dle § 10 - příloha č.2

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).