Hlavní navigace

Oprava auta německého plátce

  • (neregistrovaný) 90.176.143.---

    12. 2. 2010 8:31

    Opravujeme auto -majitel je německá firma,plátce DPH,po opravě auto pojede do Německa.Bude fa osvobozena od DPH,s odkazem na to ,že daň je povinna zaplatit osoba,které je služba poskytována?
    Tahkle jsem to měla loni,ale mám vždy jen 1 případ ročně,tak v tom tápu,a co souhrnné hlášení,jsme měsíční plátci.Máte někdo zkušenost?DanielaK

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 2. 2010 12:15

      annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

      Re: oprava auta německého plátce
      Jde o službu dle § 9 odst. 1 ZDPH = bez DPH. Přidaní si příjemce služby. Vy uvedete v DaP k DPH za 01/2010 na ř. 21 a vyplníte SH s uvedením kódu "3".

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).