Hlavní navigace

Přehled OSSZ - kód sazby

  • (neregistrovaný) 92.62.228.---

    12. 2. 2010 12:54

    Dobrý den, chtěla bych se, prosím, zeptat, jaký zaměstnavatel na tiskopisu "Přehled o výši pojistného a vyplacených dávkách" je považován za zaměstnavatele se zvýšenou procentní sazbou pojistného? A jaká ta zvýšená sazba vlastně je? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 2. 2010 21:54

      inzinyrka (neregistrovaný) 88.146.188.---

      Re: Přehled OSSZ - kód sazby
      Mrkněte na zákon 589/1992 Sb. § 7, odst. 1, písm. a), tam to najdete.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).