Hlavní navigace

Odečet úroků ví někdo?

  • (neregistrovaný) 90.180.20.---

    15. 2. 2010 17:18

    Prosím, zam-nec si vzal úvěr na pořízení družstevního bytu, tedy převod členských práv, je uveden v úvěrové smlouvě, je členem družstva ale trvalé bydliště má v bytě jeho matka, on ne. Matka není ani v úvěrové smlouvě. To ale asi není podstatné. Mohu mu úroky uplatnit?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 2. 2010 17:27

      D.V. (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: odečet úroků ví někdo?
      Ano - v případě pokud užívá k trvalému bydlení on, manželka, děti, příp.rodiče nebo prarodiče, lze odečíst - § 15 odst.3

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).