Hlavní navigace

Souhrnné hlášení - DPH?

  • (neregistrovaný) 79.98.159.---

    17. 2. 2010 7:52

    Kdo a kdy je povinen podávat souhr.hlášení?Nějak to nechápu.Vedu DE,plátce DPH čtvrtletní.Nákup zboží z EU nepravidelně.Díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 2. 2010 8:07

      m. (neregistrovaný) 88.102.231.---

      Re: Souhrnné hlášení - DPH?
      Týká se dodání zboží a služeb (dle § 9) do zemí EU.

    • 17. 2. 2010 8:41

      Hon. (neregistrovaný) 79.98.159.---

      Re: Souhrnné hlášení - DPH?
      Děkuji moc, takže chápu dobře, že při nákupu z Eu se nic nemění?

    • 17. 2. 2010 8:53

      m. (neregistrovaný) 88.102.231.---

      Re: Souhrnné hlášení - DPH?
      Ano, leda pokud byste nakoupil víc než za 8 mil. Kč v roce, musel byste podávat měsíční hlášení Intrastat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).