Hlavní navigace

Prodej pozemku a § 10

  • (neregistrovaný) 212.96.176.---

    17. 2. 2010 11:48

    Prodala jsme pozemek (vlastník 2 roky) za 1 kč, ale odhad byl na 1 000 kč. Jakou čátku mám zdanit v § 10 přiznání? Daň z převodu nemovitosti je z částky vyšší, ale daň z příjmu? Přiznání podávat musím, protože mám ještě další příjmy. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 2. 2010 12:20

      D.V. (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: Prodej pozemku a § 10
      Do DPFO se uvádějí skutečné příjmy (viz kupní smlouva)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).