Re: úroky z úvěru
Ale vy nejdřív píšete, že výdaje uplatňuje paušálem, a potom, že nechce paušál, Tak jak to je?
Jinak bych zvážila, kdy začal shánět nájemníka. Např. pokud dal inzerát do realitky v lednu, ale nájemník se našel až v březnu, tak bych uplatnila úroky za celý rok.
Re: úroky z úvěru
Uplatní-li 30%, úroky ne.
Uplatní-li skutečné výdaje, úroky ano. Jestli jsem to dobře pochopila, on ten byt nejdřív koupil, pak opravil, vybavil a nakonec pronajal. To bych uplatnila, protože to byly výdaje jednoznačně související s tím, aby byt pronajal za dobrou cenu, placené z úvěru - takže tam patří i ty úroky. Celé.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Město omylem zvýšilo daň z nemovitostí u bytů, pokusilo se to hodit na berňák
Dva květnové svátky před námi. Během kterého nakoupíte a během kterého nikoli?
Jako vstup na ligu zdarma? Lidé cupují kulturu pro všechny a bojí se o kvalitu muzeí
Fond dal facku všem občanům ČR, ti totiž nakonec dotace pro Agrofert nejspíše zaplatí
Proč někomu přijdou od berňáku dvě složenky k dani z nemovitostí?
Jedno rozhodnutí vás může připravit o starobní důchod. Jak to zvrátit?
19. 2. 2010 16:14
Dobrý den,můžete mi prosím poradit?
OSVČ si vzal úvěr na koupi bytu,který pronajímá od března 2009.Výdaje uplatnuje paušálem.Můžu mu dát do výdajů úroky za celý rok nebo jenom od března,kdy začal byt pronajímat?Děkuji za odpověd.