Hlavní navigace

Paušál na auto OSVČ vedlejší činnost

  • (neregistrovaný) 212.71.154.---

    24. 2. 2010 7:50

    Dobrý den ,
    pracuji jako OSVČ vedlejší .Platím si silniční daň,nejsem plátce DPH,mohu si uplatnit paušální výdaje ve výši 4000,-Kč,i když jsem měl třeba v měsíci jen jednu pracovní cestu (ujeté km 200)?

    • 24. 2. 2010 16:25

      Vladimír 2

      Re: Paušál na auto OSVČ vedlejší činnost
      *********************************************
      Znovu: §24/2/zt
      Pro účely tohoto zákona se má za to, že poplatník užívá silniční motorové vozidlo, u kterého uplatňuje paušální výdaj na dopravu, výlučně k dosažení, zajištění nebo udržení zdanitelných příjmů,
      pokud tak prohlásí, není-li prokázáno jinak.
      xxxxxxxxxxxxxxxxxx
      Je to výsledek služebních cest našich poslanců v arábii:
      tam manžel prohlásí třikrát kšá, kšá, kšá, bába sbalí peřiny a je po rozvodu. A ne jako u nás: http://zpravy.idnes.cz/topolanek-se-rozvedl-a-hned-toho-vyuzil-k-rypnuti-si-do-paroubka-p8y-/domaci.asp?c=A100222_074355_domaci_jw

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).