Hlavní navigace

DPP, mzdove listy a vyuctovani dane

  • (neregistrovaný) 212.67.76.---

    24. 2. 2010 10:59

    V teto diskusi se pomerne casto objevuji dotazy na toto tema, nicmene reakce na ne jsou malokdy jednoznacne. Ma nekdo tak bohate zkusenosti, aby byl schopen presne odpovedet na nasledujici dotazy:

    - v jakych mesicich by mel mit clovek pracujici na DPP zaznam na mzdovem liste - hodiny (kolik v kazdem jednotlivem mesici?), mzda (kolik v kazdem jednotlivem mesici?), pokud pracuje na nasledujici DPP - pracovni ukol Priprava a administrativni zajisteni letniho tabora, rozsah 40 hodin, smlouva podepsana 30. ledna 2009, pracovni ukol bude dokoncen do 31. cervence 2009, sjednana castka 2000 Kc vyplacena 12. srpna 2009, zauctovana 15. zari 2009

    - kdy je clovek pracujici na DPP povazovan za zamestnance podle mzdovych listu k poslednimu dni mesice (1. strana Vyuctovani)?

    - kdy je clovek pracujici na DPP povazovan za zamestnance k 1. 12. 2009 dle § 38j odst. 6 zakona c. 586/1992 Sb., o danich z prijmu (priloha c. 1 Vyuctovani)?

    - pokud ma zamestnavatel pouze takove DPP, u kterych je vysledna srazena zaloha nulova (diky slevy na dani na poplatnika), musi byt podano Vyuctovani se samymi nulami v casti I a II?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).