Hlavní navigace

jak účtovat zajištění daně?

  • (neregistrovaný) 83.208.170.---

    24. 2. 2010 13:33

    Dobrý den,
    zahraniční osoba nám fakturuje za provedené práce a my jsme povinni mu srazit 10% z této částky jako zajištění daně, dle §38e, zákona č. 586/1992 Sb..
    Jaké bude zaúčtování:
    fakturovaná částka 60.000,-

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).