Hlavní navigace

náhrada za prac. úraz - superhrubá?

  • (neregistrovaný) 78.108.154.---

    24. 2. 2010 19:20

    Dobrý den,

    dostala jsem náhradu od pojišťovny za pracovní úraz. Přišlo mi od nich Potvrzení o příjmech, kde byl základ daně 15857 a záloha na daň 2385 Kč. Budu podávat daňové přiznání, vím, že si tuto náhradu přičtu do základu daně podle §6. Ale musím si tuto částku navýšit na tzv. superhrubou mzdu?

    Děkuju za odpověď, hledala jsem a nic nenašla, vůbec se v tomto nevyznám.

    Anna

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).