Hlavní navigace

Výše DPH u nemovitosti?

  • (neregistrovaný) 82.208.57.---

    25. 2. 2010 9:34

    Budeme mít od 04/2010 pronajatý prostor se stánkem na občerstvení a budou na ročně fakturovat částku bez DPH za nájemné. Kolik je výše DPH u pronajatého pozemku? Moc děkuji za info.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 2. 2010 10:49

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Výše DPH u nemovitosti?
      pronájem pozemků je osvobozen, plátce se může
      rozhodnout, že u nájmu pozemků jiným plátcům pro účely
      uskutečňování jejich ekonomických činnosti uplatní daň .§ 56

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).