Hlavní navigace

Text u faktur do EU bez DPH

  • (neregistrovaný) 213.226.232.---

    25. 2. 2010 10:04

    Fakturujeme do EU za služby. Na faktury uvádíme text,že plnění nezahrnují DPH na základě § .... Tento rok se změnil paragraf z §10 na §9. Je problém, když jsme dosud uváděli §10? Musíme vystavené fa opravit a zaslat znovu se správným §9?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).