Hlavní navigace

Pořízení majetku z JČS - DPH

  • 10 89.102.198.---

    25. 2. 2010 10:52

    Dobrý den, když pořídím SW ze Slovenska. Uvádím to v kolonkách pro nákup zboží a zároveň v kolonce pro pořízení majetku (SW splňuje definici dle ZDP)?
    Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 25. 2. 2010 14:41

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Pořízení majetku z JČS - DPH
      Dala bych do ř. 3 a 44 + - = 0
      a do ř. 48 jestli odpovídá § 78/2

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).