Hlavní navigace

Poraďte prosím: Oprava bojleru - DPH

  • (neregistrovaný) 88.101.160.---

    26. 2. 2010 9:30

    Dobrý den, jaká prosím bude sazba DPH při pouhé opravě bojleru (ne výměna) v obecním bytě? Děkuji za reakce.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 2. 2010 8:42

      Šaber (neregistrovaný) 93.91.156.---

      Re: Poraďte prosím: Oprava bojleru - DPH
      Myslím, že sle zákona o DPH §48 ve snížené sazbě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).