Hlavní navigace

Auto v daňové evidenci

  • (neregistrovaný) 212.111.4.---

    27. 2. 2010 16:11

    Letos chci uplatnit cestovní náklady bez knihy jízd - chci použít paušál, tj. 5000,- Kč měsíčně. Kde se v daňové evidenci tato částka objeví?
    Bude to v tabulce E - výdaje snižující?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 2. 2010 19:51

      annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

      Re: Auto v daňové evidenci
      Ne. Uvedete v DE (např jako nepeněžní výdej). V tabulce "E" se uvádí pouze úpravy dle § 23 , případně § 5.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).