Hlavní navigace

účetnictví - neziskovka

  • (neregistrovaný) 90.180.219.---

    1. 3. 2010 13:28

    Může stále neziskovka vést jednoduché účetnictví i v roce 2010?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 1. 3. 2010 15:02

      Katka S. (neregistrovaný) 213.220.216.---

      Re: účetnictví - neziskovka
      Pokud jsou splněny podmínky zákona o účetnictví §38a, pak ano.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).