Hlavní navigace

Tvorba OP a úhrada VF

  • (neregistrovaný) 88.100.9.---

    2. 3. 2010 14:16

    Pokud vytvořím OP má se to spojit s danou neuhr. fa?
    Pak, když si vyjedu neuhr. pohledávky, tak u těch, kde jsem tvořila OP je částka nižší, je to správně nebo to má zůstat stejné a stačí jen zápis 558/391 v int. dokl.? Na kterém ř. v DzPPO bude částka u OP v insol. řízení, soudní řízení a u OP, kde uplatním podle § 8a odst.1 20%? Děkuji všem za radu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).