Hlavní navigace

osvč výdaje procentem

  • (neregistrovaný) 217.115.244.---

    4. 3. 2010 15:30

    Dobrý den,
    prosím o radu - Zprostředkovateská činnost - pojišťovací poradce - uplatnění výdajů procentem - bude se řadit do neřemeslných činností, takže r. 2009 - 60 % a r.2010 také - 60% ? Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 3. 2010 16:21

      Teri (neregistrovaný) 90.177.143.---

      Re: osvč výdaje procentem
      Ano, přesně tak. Viz § 7, odst. 7 písm b) ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).