Hlavní navigace

Nehmotný majetek v DE

  • (neregistrovaný) 85.70.89.---

    5. 3. 2010 20:28

    Pořízený program za 18000 Kč v DE. Mohu ho zařadit na odpisy na 36 měsíců a odepisovat stejně jako v účetnictví? Docela by s nám to hodilo. Nebo nám to nějaký paragraf v zákoně zakazuje? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 3. 2010 21:27

      trubka (neregistrovaný) 88.100.26.---

      Re: Nehmotný majetek v DE
      Nelze, §32a/1.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).