Hlavní navigace

nájem dle §9 - lze ztráta???

  • (neregistrovaný) 213.168.182.---

    6. 3. 2010 8:45

    jsem OSVČ, vedu DE. jako FO jsem na hypotéku koupil dům(nesouvisí s podnikáním), nyní ho z části pronajímám. po zahrnutí úroků z úvěru a po uplatnění odpisů mi vychází mínusový výsledek? jak s tím naložit? lze tuto "ztrátu" odečíst od ostatních příjmů nebo se vykazuje nula a ztráta se případně uplatní v příštích letech. já budu mít ztrátu ale dlouhá léta, protože budovu budu ještě opravovat, takže hodnota nemovitosti se pro odpisy bude stále zvyšovat a úroky jsou poměrně vysoké.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 3. 2010 10:30

      trubka (neregistrovaný) 88.100.26.---

      Re: nájem dle §9 - lze ztráta???
      Internet máte, zkuste si udělat přiznání v EPO a tam uvidíte že se sčítají základy podle §7,8,9,10.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).