Hlavní navigace

Kauce přijatá od nájemníků

  • (neregistrovaný) 90.180.191.---

    7. 3. 2010 15:09

    Prosím není mi jasné, jestli přijatá kauce od nájemníků je nebo není daňový příjem??? podle předchozích příspěvků se zaplacená kauce účtuje buď na 314 nebo 378, v tom případě by u příjemce nebyla daňový příjem? Můžete mi prosím poradit, jak je to u vlastníka nemovitosti, který zdaňuje jen pronájem dle §9 a vybral kauci od nájemníků a jak se zaúčtuje v účetnictví v případě s.r.o., když firma obdržela kauci na pronajímané prostory? Děkuji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).