Hlavní navigace

Zas a znovu paušál na auto

  • (neregistrovaný) 78.156.147.---

    8. 3. 2010 14:35

    Už nevím co s tím. Účtuje se o paušálu na auto u FO vedoucí PÚ, nebo se má uvést až v DP? Ale tabulka E hovoří pouze o §5 a§23. Prosím zasvěcené a chytřejší nevíte jak na to? Další co mi vyrazilo dech je odpověď v publikaci Poradce 1000 řešení na dotaz Paušální výdaje na dopravu, kde sice ing. Bulla zasvěceně hovoří o tom, že se zohlední až v DP, ale dále říká, že účetní jednotka musí o výdajích na PHM a parkovné účtovat, jako o výdajích nedaňových, ale účtovat musí. Já tedy žiju celý rok v omylu, že FO i když vede PÚ, nemusí o těchto výdajích účtovat tzn. že nehromadím doklady na naftu. Co s tím? Tak to vypadalo všechno jednoduše a teď neřešitelný problém. Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).