Hlavní navigace

PFA ze Slovenska

  • (neregistrovaný) 90.178.199.---

    8. 3. 2010 15:11

    Mám přijatou fakturu ze Slovenska za přepravu (Vídeň-Ostrava).
    SK je plátce DPH i já. Faktura je bez DPH. Mám dodanit DPH? Dle jakého §?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 8. 3. 2010 15:18

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: PFA ze Slovenska
      dle § 108 ZDPH bych zdanila v přiznání dph na ř. 5 a 44
      + a - samovyměření 20% dph

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).