Hlavní navigace

danění z prodeje v bazaru, aukcích

  • (neregistrovaný) 193.179.179.---

    9. 3. 2010 12:02

    ahoj všichni, do jaké výšky příjmů se musí danit příjmy z prodeje starších věci (blečen apod) po dětech na aukcích či bazarech? díky

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 9. 3. 2010 13:42

      v.e.n.d.y.

      Re: danění z prodeje v bazaru, aukcích
      Pokud tuto činnost vykonáváte častěji, může se to posuzovat jako podnikání bez živnostenského listu a tam žádná hranice neexistuje....Jinak §10 ZDP s hranicí 20 000,-

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).