Hlavní navigace

Přehled ČSSZ+VZP-příjmy §7 a §10

  • (neregistrovaný) 90.177.234.---

    11. 3. 2010 9:57

    Dobrý den,
    OSVČ má příjmy podle §7 a k tomu ještě podle §10. Na sociálku a VZP musím do příjmů uvést součet obou, nebo jen příjmy podle §7? Zahrnula bych tam všechny dohromady, ale zákazník tvrdí, že platil pojištění vždy jen z příjmů podle §7... Tak nevím.
    A ještě jedna věc - k příjmům podle §10 ( redakční činnost - přispívá za honorář do novin) nemá žádné výdaje. Na tuto činnost nemá ani živ. list. Mohu uplatnit výdaje paušálem (60%)???
    íky předem za rady a názory.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).