Hlavní navigace

paušál na auto

  • (neregistrovaný) 81.90.161.---

    11. 3. 2010 12:35

    Dobrý den,
    koupili jsme nové auto 10.prosince 2009. Lze uplatnit na prosinec paušálních 5000,-? Už mi tady někdo odpověděl, že ne, ale podle čeho tak usoudil? Můžete mě někam odkázat? Podle §24, 2zt mám pocit, že ho uplatnit můžu.
    Děkuju

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 11. 3. 2010 12:45

      anka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: paušál na auto
      Je třeba číst pořádně " za každý celý kalendářní měsíc"

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).