Hlavní navigace

Jak zdanit kupní smlouvu?

  • (neregistrovaný) 80.251.252.---

    11. 3. 2010 17:38

    Prosím o radu: Kupní smlouva mezi fyz.osobou nepodnikatelem a s.r.o.- Fyz.osoba prodává s.r.o.čku aktualizovanou agendu přehledu platných zákonných norem a nařízení vztahující se k distribuci, prodeji a výrobě el.energie za 20000,-, které má ve svém vlastnictví.

    Jak toto zdanit, jsou to nějaké podklady na školení. Je to jedenkrát za rok, může se to považovat za příjmy podle § 10 nebo co s tím. Děkuji mnohokrát předem.

    • 11. 3. 2010 18:49

      Máša (neregistrovaný) 80.251.252.---

      Moc prosím!
      nebo je to § 7 odst. 2 ) příjmy z užití nebo poskytnutí práv z průmyslového nebo jiného duševního vlastnictví, autorských práv včetně práv příbuzných právu autorskému,9) a to včetně příjmů z vydávání, rozmnožování a rozšiřování literárních a jiných děl vlastním nákladem
      A muselo by se odvést i soc.pojištění

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).