Hlavní navigace

Zrušení PP zpětně

  • (neregistrovaný) 89.24.176.---

    12. 3. 2010 13:32

    Prosím poradí někdo? Máme zaměstnance na neschopence, kterou ukončil 13.2.2010, ale poslal nám ukončení až 10.3.2010. To znamená že měl nastoupit do zaměstnání, ale neučinil tak. Ke kterému datu s ním můžeme rozvázat pracovní poměr? Lze ukončit PP zpětně?
    Děkuji za odpovědi.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 12. 3. 2010 15:52

      pája

      Re: Zrušení PP zpětně
      to v žádném případě, vzhledem k tomu, že nenastoupil do práce po ukončení PN, má za tu dobu A, takže dostatečný důvod k okamžitému zrušení PP zaměstnavatelem sdle § 55/1 b)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).