Hlavní navigace

Závazky k 31/12/2008 dodatečné DP?

  • (neregistrovaný) 80.251.246.---

    15. 3. 2010 7:23

    Pokud jsou evidovány k 31/12/2008 pouze závazky a v roce 2009 se bude uplatňovat paušál, je POVINNOST podat za rok 2008 dodatečné DP? Podle jakého §?

    • 15. 3. 2010 20:02

      Alena1 (neregistrovaný) 94.138.104.---

      Re: Závazky k 31/12/2008 dodatečné DP?
      zákon o dani z příjmu, § 23 paní na fú mi nebyla schopna říct kde konkrétně se to píše.každopádně mám k dodanění pár tisíc závazků a i když mi finančák nic nedá, já jemu taky ne, protože mi dań vyjde nula, pro správná čísla se dodatečné podat musí!
      tolik info z Fú dnes

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).