Hlavní navigace

Fakturace do EU

  • (neregistrovaný) 198.36.86.---

    15. 3. 2010 9:53

    Fakturuji do EU pouze cenu materiálu, fyzicky mat. zůstane v CZ, fakturuji správně s DPH? Děkuji za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 3. 2010 10:00

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Fakturace do EU
      ano fakturujete s dph, nesplňujete požadavky § 64 že zboží
      bylo dopraveno do jiného členského státu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).