Hlavní navigace

paušál na auto-caravan?

  • (neregistrovaný) 89.176.120.---

    16. 3. 2010 22:52

    Dobrý večer, může se uplatnit paušál 5tis. Kč i na caravan?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 3. 2010 9:47

      Vladimír 2

      Re: paušál na auto-caravan?
      **************************************
      Pokud není tažen psím spřežením ale splňuje podmínky
      stanovené v §24/2/zt tak určitě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).