Hlavní navigace

Výpověd daná zaměstnancem § 50

  • (neregistrovaný) 89.102.184.---

    17. 3. 2010 7:38

    Ještě prosím informaci, jestliže výpovědní doba bude začínat 1.4.2010 a měla by končit 31.5.2010 a já bych tuto dobu marodila, kdy zaměstnavatel ukončí můj pracovní poměr??? Může ho ukončit v době pracovní neschopnosti a ve výpovědní lhůtě?Lila

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 17. 3. 2010 7:40

      Katka2 (neregistrovaný) 82.99.161.---

      Re: Výpověd daná zaměstnancem § 50
      Nemůže. Ledaže by vymyslel důvod pro okamžité zrušení PP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).