Hlavní navigace

Kapesné zahraniční pracovní cesta

  • (neregistrovaný) 193.179.195.---

    17. 3. 2010 23:05

    Výplatu cestovních náhrad při zahraniční pracovní cesty v současné době řeší zákoník práce. Nikde tam nemůžu najít, že by se mohlo vyplácet kapesné 40%. Jedná se o českého zaměstnance, který byl na zahraniční pracovní cestě, zaměstnavatelem je podnikatel. Poradíte, který § zákoníku práce umožňuje výplatu kapesného?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 17. 3. 2010 23:12

      v.e.n.d.y.

      Re: Kapesné zahraniční pracovní cesta
      ZP § 180
      Zaměstnavatel může zaměstnanci poskytnout kapesné do výše 40 % zahraničního stravného poskytnutého zaměstnanci podle § 170 odst. 3 a § 179.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).