Hlavní navigace

prodej zboží SK

  • (neregistrovaný) 217.170.99.---

    18. 3. 2010 0:38

    Dobrý den, prosím jen o ujištění - plátce prodává zboží na Slovensko - posílá ho poštou a odběratelem je osoba - češka, která má ale přiděleno slovenské DIČ - zřejmě tam má nahlášenou provozovnu. Předpokládám, že je to správně, že osvobozuji od DPH a uvádím v souhrnném hlášení?
    moc děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 18. 3. 2010 8:28

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: prodej zboží SK
      řekla bych, že dle § 9/1 dodáváte zboží bez daně , dáte
      do ř. 20 kod 0 a 1 a do souhrnného hlášení

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).