Hlavní navigace

penále od OSSZ

  • (neregistrovaný) 84.19.67.---

    18. 3. 2010 6:48

    Prosím, je penále od OSSZ daňové nebo nedaňové? Nevím jestli toto penále spadá do § 24 odst. 2 písm. zi). Děkuji všem

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).