Hlavní navigace

muze prodat bez dph?

  • (neregistrovaný) 89.102.215.---

    18. 3. 2010 10:36

    prodavame auta, jsme s.r.o. koupili jsme pro klienta dalnicni znamku, ted mu to potrebuji vyfakturovat, musim na to dat dph nebo podle jakeho par mohu uplatnit a prodat mu to bez dph. diky moc

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 19. 3. 2010 9:04

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: muze prodat bez dph?
      dle § 52 poštovní služby je osvobozeno od daně dodání
      poštovních známek a cenin trafikami za nominální hodnotu
      asi bych naúčtovala dph, pokud jste plátci a on taky , je
      to jedno, nikdo o nic nepřijde

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).