Hlavní navigace

1% VC vozidla vs jednatel

  • (neregistrovaný) 85.207.194.---

    18. 3. 2010 12:16

    Dobrý den všem,

    potřebovala bych se poradit. Řeším situaci, jestli se odst. 6 § 6, zákona o daních z příjmu vztahuje i na jednatele společnosti? V příslušném zákoně se neustále píše jen o zaměstnanci. Ale § 6 jsou nejen příjmy závislé činnosti, ale i funkčních požitků, tak mě to mate.

    Děkuji za pomoc a přeji hezký den.

    T.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).