Hlavní navigace

Kontrola zboží v číně

  • (neregistrovaný) 90.182.34.---

    19. 3. 2010 7:34

    Dobrý den, s.r.o. se sídlem v ČR nám fakturuje kontrolu zboží v Číně, kde pro nás bylo vyrobeno.Faktura je vystavena s 20 % DPH. Kam uvedu v DAP?
    I.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 3. 2010 8:36

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Kontrola zboží v číně
      pokud jste plátci daně a oni fakturovali dle § 9/1 tak si
      uděláte v přiznání dph odpočet 20% na ř. 40

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).