Hlavní navigace

Kdy nelze použít % z příjmů?

  • (neregistrovaný) 82.99.129.---

    19. 3. 2010 13:53

    Dobrý den, k příjmům jsou buď skutečné výdaje a výdaje % z příjmů, existují nějaké výjimky, kdy nelze použít výdaje % z příjmů ?? děkuji za odpoveď

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 20. 3. 2010 18:45

      Vladimír 2

      Re: Kdy nelze použít % z příjmů?
      *****************************************
      Kde jste zjistila že lze použít výdaje %?
      Pokud v §7 tak tam je to hned na začátku!
      (7) Neuplatní-li poplatník výdaje prokazatelně vynaložené na dosažení, zajištění a udržení příjmu, může uplatnit výdaje,
      s výjimkou uvedenou v § 11 nebo 12
      xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).