Hlavní navigace

Reverse charge

  • (neregistrovaný) 62.129.54.---

    22. 3. 2010 9:03

    V Přiznání DPH za zboží z EU je to ř.3 a 44 (+ doplnit údaje na faktuře), u vývozu ř.20 + souhrnné hlášení. Je to tak?
    A uvádí se na vydané faktuře do EU, že se postupuje podle reverse charge? Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 22. 3. 2010 9:23

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Reverse charge
      pořízení zboží z EU ř. 3 a 44, /doplnit údaje na faktuře,
      datum doplnění = kurz a toho dne do přiznání/
      vývoz = dodání zboží do 3. zemí = ř. 22 (dle § 66)
      dodání zboží do JČS = ř. 20 = dodání dle § 64
      a do souhrnného hlášení kody 0 a 1

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).