Hlavní navigace

odpis HIM 1. rok

  • (neregistrovaný) 90.181.18.---

    22. 3. 2010 16:04

    Dobrý den, 28.12.09 jsme pořídili ultrazvuk v hodnotě 129 tis. Program mi automaticky vypočítal odpis ve výši 30% z pořiz.ceny. Můžu si uplatnit celý tento odpis ve výši 38 700 Kč nebo jen za jeden měsíc (38700/12)?
    Mockrát děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 3. 2010 7:15

      anka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: odpis HIM 1. rok
      Celkový roční odpis lze uplatnit u majetku zařazeného do užívání .§26/5
      Kdyby to byl počítač, tak řeknu s jistou ano. U ultrazvuku nevím, zda jste ho byli schopni uvést do provozu, zda neni potřeba nějáká zpráva, technik z odborné firmy....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).